Gazeteci Ömür Bir vefat etti

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve ilimiz basının sevilen isimleri arasındaki gazeteci Ömür Bir 82 yaşında vefat etti. Ayvalık'ta yarım asrı aşan süreyle yaptığı haberleriyle ilçenin dünyaya açılan yüzü olan gazeteci Ömür Bir, yakalandığı amansız hastalıkla mücadele ediyordu.
>> Devamı..

 SAYGI ve RAHMETLE..

Depremde kaybettiğimiz meslektaşlarımızın anısı önünde saygıyla eğiliyor, kendilerine ve vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaraların sarılması amacıyla Kuvayi Milliye Ruhuyla başlatılan seferberlik halinin tek bir vatandaşımız dahi açıkta kalmayınca kadar sürdürülmesi gerektiğine inanıyoruz
>> Devamı..

 Yücel Yılmaz'a BGC Şeref Üyeliği

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde medya mensupları onuruna yemek verdi.Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu'nun tam kadro yer aldığı programda, başkan Yılmaz'a ilimiz basınıyla kültür yaşamına katkıları karşılığı, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Şeref Üyeliği Beratı takdim edildi.
>> Devamı..

 10 İSME BGC ONUR ŞİLDİ VERİLDİ

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) geleneksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliği, Erdek'ten Ayvalık'a, Sındırgı'dan Gönen'e, Dursunbey'den Edremit'e şehrin dört bir yanındaki basın emekçileri buluştururken, aralarında Türkiye'nin ilk Valilik Basın Müdürü'nün de yer aldığı kıdemli ve genç gazetecilere Onur Şildi takdim edildi.
>> Devamı..

 10 Ocak Etkinliğinde Önemli Mesajlar

Balıkesir gazetecilerinin dayanışma örneği sergi- lediği Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde Başkanımız Demir, çok çarpıcı mesajlar verdi. Bürokrat, siyaset ve iş dünyasına seslenen Demir, "Trolü kanaat önderi, şarlatanı gazeteci olarak görmeniz mesleği- mizin onuruna dokunu- yor. Bu şehir enerjisini artık hedefine ulaşmak için kullanmalı" dedi.
>> Devamı..

 10 OCAKLAR BAYRAM OLSUN

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, 10 Ocak Çalı-şan Gazeteciler Daya- nışma Günü mesajında, sosyal medyadaki bilgi kirliliğine tek güç kaynağının gazeteciler olduğuna dikkat çekerek 10 Ocakların bayrama dönüşmesi için sorumlu ve ilkeli gazeteciliğin desteklenmesini, iyiyle kötünün, güzelle çirkinin ayırt edilmesini beklediklerini hatırlattı.
>> Devamı..
BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !