GAZETECİLER PİKNİKTE BULUŞTU

Gazeteciler Cemiyeti'nin geleneksel "basın pikniği"nde buluşan Balıkesirli gazeteciler stres atıp oksijen depoladı. İkizcetepeler Barajı mesire yerinde düzenlediği piknikte gazeteciler, zengin öğle yemeği menüsüyle mangal keyfini yaşarken, iş yoğunluğu içerisinde görüşme fırsatı bulamayan gazeteciler de birbirleriyle sohbet etme fırsatı buldu. Vali Yılmaz Arslan’ın da katıldığı piknik “Hayal gözlüm” şarkısıyla tanınan Özkan'ın mini konseriyle renklendi.Zaman gazetesinin ev sahipliğini üstlendiği pikniğe katılanlar baraj çevresini gezdi, stres attı, tarihi kalede fotoğraf çektirdi, yakan top ve futbol oynayarak eğlendi.

Gazeteciler Cemiyeti'nin basın çalışanları arasındaki kaynaşmayı,  dayanışmayı ve arkadaşlığı arttırmak için düzenlediği piknik DSİ'ye ait İkizcetepeler Barajı mesire alanında gerçekleştirildi.

Yerel ve yaygın basın çalışanlarını aileleriyle birlikte biraraya getiren pikniğe Vali Yılmaz Arslan, Balıkesirliler Birliği İstanbul Şubesi eski başkanı Nadir Karaağaç ile Balıkesirli ünlü sanatçı İsmail Özkan da katıldı.

Piknik “Hayal gözlüm” şarkısıyla tanınan Özkan'ın mini konseriyle renklendi. Beşiktaş taraftarı olan Özkan, gazetecilere ve çocuklarına Beşiktaş için özel olarak hazırladığı CD'sini armağan etti. 

Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan ile sanatçı İsmail Özkan’ın gazetecileri yalnız bırakmadığı piknikte gazeteciler eş ve çocuklarıyla birlikte gönüllerince eğlendi.

Vali Yılmaz Arslan, gazetecilerle piknikte bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtirken, “Hangi meslekten olursa olsun meslek dayanışması bir şekilde gösterilmesi çok önemli. Bu tür etkinliklerin artmasını diliyorum” dedi.

BİRLİKTELİK ADINA ÖNEMLİ
Balıkesir  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Mali Saymanı Ramazan Demir, BGC'nin sosyal etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Basın Pikniği'nin çalışan, üreten gazetecilerin bir günlüğüne de olsa iş stresinden uzaklaşarak biraraya gelmesi anlamında önemli olduğunu vurguladı. 

Pikniğe katılanlar baraj çevresini gezdi, stres attı, tarihi kalede fotoğraf çektirdi, yakan top ve futbol oynayarak eğlendi.

Demir, meslektaşlarına çok yakında Ayvalık'ta yat turu düzenleyecekleri müjdesini verdi.

Kayıt : 18.05.2010

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !