Basının Gözünden Ayasofya

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürlüğü, "Basının Gözünden Ayasofya" eseriyle her biri içerikleri yönüyle önemli kitap/albümlerini yenisiyle taçlandırdı ve ülkemiz kültür hazinesine bir eser daha kazandırdı. Muhteşem mabedin yüz yılını aktaran paha biçilemeyecek eser Hasan Basri Çantay Kütüphanemize değer kattı.

"BASININ GÖZÜNDEN AYASOFYA"
KÜTÜPHANEMİZE DEĞER KATTI

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürlüğü, "Basının Gözünden Ayasofya" eseriyle her biri içerikleri yönüyle önemli kitap/albümlerini yenisiyle taçlandırdı ve ülkemiz kültür hazinesine değerli bir eser daha kazandırdı.

Ayasofya’nın camiden müzeye, müzeden tekrar camiye dönüşmesi sürecini manşetlerle olduğu kadar, tarihin bilgisine ve dönemin şahitliğine sahip kalemlerin yazdıklarıyla da aktaran eser, Cemiyetimiz Kütüphanesine de zenginlik kattı.

Muhteşem mabedin yüz yılını aktaran paha biçilemeyecek eser, BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi çatısı altındaki Hasan Basri Çantay Kütüphanesi'nde meslektaşlarımız ile ziyaretçilerimizin istifadesine sunuldu.

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI İLE BASIN İLAN KURUMU'NA TEŞEKKÜRHer yönüyle övgüyü hak eden “Basının Gözünden Ayasofya” adı altındaki eseri tarihimize bir belge olarak kazandıran, İletişim Başkanı sn. Fahrettin Altun ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürü sn. Rıdvan Duran başta olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyoruz.

Kayıt : 11.10.2021

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !