2020 Gazetecilik Başarı Ödülleri

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetim kurulu, yerel medyanın gelişimine katkı sağla- mak ve basın mensupla- rının mesleki başarılarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirdiği geleneksel "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması"nın bu yıl yerel ve yaygın medya alanında geniş kapsamlı düzenlenmesine karar verdi.

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC), yerel medyanın gelişimine katkı sağlamak ve basın mensuplarının mesleki başarılarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirdiği geleneksel "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması"nın bu yıl yerel ve yaygın medya alanında düzenleneceğini duyurdu.

BGC Yönetim Kurulu yarışmaya bu yıl, Milli Mücadele Basınının bayrak adamları arasındaki Hasan Basri Çantay adının verilmesini kararlaştırdı.

Yarışmanın ödül töreni, Gazeteciler Cemiyeti'nin 60. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek. 

"BGC Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması” yönetmeliği ve başvuru koşullarıyla ilgili detaylı bilgilere cemiyetin internet sitesinden http://bgc.balikesir.gen.tr/Tr/Default.asp?PageID=23 ulaşılabiliyor.

Kayıt : 23.11.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !