Başkan ve Kaymakamlara ziyaret

Başkanımız Ramazan Demir, BGC yönetiminin körfez temsilcileri başkan yardımcımız K.Ceren Yıldırım ve Bekir Terzioğlu ile birlikte, Havran, Edremit, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, İvrindi ve Balya belediye başkanlarıyla Kaymakamlarıyla bir araya geldi. "Balıkesir Basını Körfez Buluşması ve İftar Programı" etkinliğine davet etti.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Güney Marmara'dan sonra Körfez bölgesindeki meslektaşlarını bir araya getirecek. "Balıkesir Basını Körfez Buluşması" 11 Haziran'da Adrina Hotel’deki iftar yemeği ile gerçekleşecek.

BGC'nin Körfez Buluşması, Balıkesir başta olmak üzere Edremit, Balya, İvrindi, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerindeki gazetecileri, Kaymakam ve belediye başkanlarını, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını bir araya getirecek.

BÖLGEDEKİ KAYMAKAM ve BAŞKANLARA ZİYARET

BGC Başkanı Ramazan Demir, başkan yardımcısı K. Ceren Yıldırım ve Bekir Terzioğlu ile birlikte, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkan Vekili Kadir Gezer, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Belediye Başkanı Necdet Uysal, Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran, Belediye Başkanı Kazım Arslan, başkan yardımcısı Eşref Uslu, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, Balya Kaymakamı Hakan Balsüzen, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, İvrindi Kaymakamı Bekir Çelik'i ziyaret etti. 

BASIN TARİHİ KİTABINI HEDİYE ETTİK

Kaymakam ve Belediye başkanlarıyla buluşmada, basınla olan ilişkilerin geliştirilmesi noktasında görüş alışverişinde bulunularak bölgede görev yapan meslektaşlarımızın yerel yönetimlerden beklentileri dile getirildi. .

Demir, ‘Balıkesir Basın Tarihi’ kitabını hediye ettiği başkan ve kaymakamları "Balıkesir Basını Körfez Buluşması ve İftar Programı" etkinliğine davet etti.

 

Kayıt : 03.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !