JANDARMA'YA ZİYARET

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir, Yönetim Kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan'ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. BGC Başkanı Demir, Albay Sercan'a, Balıkesir'de ki yerel ve Yaygın basın kuruluşları hakkında kısa bilgiler verdi. Balıkesir basınının Jandarma Komutanlığı ile her zaman iyi bir diyaloğ içerisinde bulunduğunu söyledi.

Bir ay önce atanan Kurmay Albay Sercan, bu süre içinde ili tanımaya çalıştığını belirterek, Balıkesir'in büyük bir yer olduğunu, şu ana kadar ada ilçesi Marmara'nın dışında bütün ilçelere gittiğini söyledi. Vatandaşların huzur ve güveni için özveriyle çalışacaklarını belirten Sercan, bunun için sorumluluk alanlarını gezerek tanımaya çalıştığını kaydetti. BGC Başkanı Demir ise Gürcan Sercan'a, Balıkesir'de ki yerel ve Yaygın basın kuruluşları hakkında kısa bilgiler verdi. Basının Jandarma Komutanlığı ile hep iyi bir diyalog içinde olduğuna dikkat çeken Demir, bunun Sercan döneminde de artarak süreceğine inandığını söyledi. Ziyarete BGC Yönetim Kurulu üyeleri Coşkun Yaman, Ramazan Karaca, TRT Temsilcisi ve Karesi TV muhabiri Erol Uçar da katıldı. Gazeteciler daha sonra göreve yeni başlayan Jandarma Asayiş Şube Komutanı Yarbay Hasan Metin'i de ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunup başarılar diledi. 

Kayıt : 18.09.2010

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !