BELEDİYE BAŞKANI OK'U ZİYARET

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir, kent yararına yapılacak her türlü çalışmanın en büyük destekçisinin Balıkesir Basını olacağını söyledi. Demir, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok'a, enformasyonun önemini aktarıp, belediyedeki basın biriminin daha aktif hale getirilmesi noktasındaki görüşlerini paylaştı. Demir, iyiyle kötüyü, güzelle çirkini ayırt etmesini beklediklerini ilettiği Ok'a, "Balıkesir adına yapacağınız her çalışmanın en ön safında yer almaya hazırız" mesajı verdi.

ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM
Dünya Basın Özgürlüğü günü nedeniyle ziyaret edilen Belediye Başkanı İsmail Ok, basın tarafından kendisine yönelik yapılan eleştirilerden rahatsız olmadığını vurguladı. Ok, şunları söyledi:
"Balıkesir kamuoyunu bilgilendiren, yönlendiren basının her zaman yanında olacağız. Ben şahsen eleştirilerden asla rahatsızlık duymuyorum. Onur duyuyorum. Belki ben yanlış yapıyorumdur. Temel insani ve ahlaki değerlere de uyulması gerektiğini ifade etmek istiyorum. Yapılan işler, yanlışlıklar, eylemler, fiiller, sözler değil de kişilik haklarına saldırı oluyor. Az da olsa bunlarla karşılaşıyoruz. Bu da son derece üzücüdür. Dolayısıyla hepimizin en önemli çocuklarımıza bırakacağımız onur ve haysiyetimiz var. Ben bu ilkeler doğrultusunda çalışan Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti mensuplarının varlığından onur duyuyorum."diye konuştu.

Kayıt : 05.05.2010

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !