BİK müdürlerine veda yemeği

Basın İlan Kurumu şube müdürü iken İzmir atanan Gökhan Eren ile Gazi- antep'e görevlendirilen Hikmet Said Güngör için veda yemeği düzenlendi. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir "Gazetecilere büyük katkısı olan Basın İlan Kurumu tarafından fikir işçilerine verilen borç para miktarlarının yüzde 100 artırılmasını talep ediyoruz" dedi.

Gazeteciler Cemiyeti,  Basın İlan Kurumu Balıkesir Şube Müdürü iken İzmir Şube Müdürü olarak atanan Gökhan Eren ile memuriyet görevinden Gaziantep Şube Müdür Vekili olarak atanan Hikmet Said Güngör için veda yemeği düzenledi.


Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) tarafından Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen veda yemeğine çok sayıda gazeteci katıldı.


Gazeteciler, Balıkesir BİK Şube Müdürü görevinden İzmir BİK Şube Müdürü görevine atanan Gökhan Eren'i ve Balıkesir BİK Müdürlüğündeki memuriyet görevinden Gaziantep Şube Müdür Vekili olarak atanan Hikmet Said Güngör'e başarı diledi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Ramazan Demir, yaptığı konuşmada, Basın İlan Kurumunun gazeteciler için önemine vurgu yaptı.

 


Gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğunu dile getien Demir, "Mesleğimize ilişkin yeni yapılan düzenlemeleri destekliyoruz. Gazetecilere büyük katkısı olan Basın İlan Kurumu tarafından fikir işçilerine verilen borç para miktarlarının yüzde 100 artırılmasını talep ediyoruz. 10 numaralı bir şehir olan Balıkesir'den iki büyük ilimize uğurladığımız yeni müdürlerimizi de tebrik ediyor, kariyerlerinde başarı diyoruz." diye konuştu.Balıkesir'den İzmir'e atanan BİK Şube Müdürü Gökhan Eren de kendilerini yalnız bırakmayan gazetecilere teşekkür etti.

 

 


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Korkmaz da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın Eren ve Güngör'e tebriklerini iletti.
 


Program, yemeğe katılan gazetecilerin temennilerinin ve hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle sona erdi.

BALIKESİR'E YENİ MÜDÜR

Bu arada, Gökhan Eren'den boşalan göreve Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürü Halil İbrahim Parlak atandı. 

Parlak'a Balıkesir'deki görevinde başarılar dileriz.

Kayıt : 31.03.2023

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !