Emniyet'ten meslektaşlarımıza jest

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesi şehirdeki yerel ve yaygın medya mensuplarıyla kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, "Kalemini her daim doğrudan yana kullanan" gazetecilerin çok önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çekti. Cemiyet nazik kutlama etkinliği için müdür Onar'a teşekkür etti.

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle şehirdeki yerel ve yaygın medya mensupları ile Polis Evindeki kahvaltıda bir araya geldi. Emniyet Müdür Yardımcıları ve şube müdürlerinin de yer aldığı etkinlik, kamu adına görev yapan iki meslek grubunu buluşturdu. 

Samimi ortamda gerçekleşen etkinliğe katılan gazetecilere hitap eden İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, kalemini doğrudan yana kullanan basın mensuplarının gününü kutladı.

Müdür Onar, meslek ilkeleriyle kişilik haklarına saygı çerçevesinde yapıldığında gazeteciliğin, hızlı ve doğru biçimde  halkın bilgilendirilmesinin yanı sıra kamu hizmetlerinin toplum adına denetiminde ciddi bir güce sahip olduğunu ve toplumun gelişmesinde önemli rol oynadığını hatırlattı.

Onar, "Kalemini her daim doğrudan yana kullanarak son derece dinamik bir mesleği icra ederek kamuoyunu aydınlatan, milletin ihtiyaç duyduğu düşüncel gıdayı vermede ve demokrasinin güçlenmesine katkı sunan ve bu doğrultuda şartlar ne olursa olsun bıkmadan usanmadan şevkle, özveriyle, tarafsızlık içerisinde görevlerini yerine getiren basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" ifadelerini kullandı. 

Basın-Emniyet buluşmasına/kaynaşmasına vesile olan kahvaltı programında Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir ile yönetim kurulu üyeleri Doğan Alparslan, H. Hilmi Duyar, H. Aykut Konya, Miraç Kaya, Hasan Cengiz Güneş, Ömer Kantarlıoğlu, Denetim Kurulu üyeleri Rahi Kireç, Umut Sözen, Emrah Çakmak, Disiplin Kurulu Başkanımız Atilla Kaya da hazır bulundu.

BGC Başkanı Demir, "İl Emniyet Müdürümüz sn. Hasan Onar şahsında, ilimiz basın camiasına olan yakın ilgi/alakaları nedeniyle Balıkesir Emniyet Teşkilatı mensuplarımıza teşekkür ediyor, vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 7/24 fedakarca görev yapan tüm polislerimize kolaylıklar diliyoruz." dedi. 

İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ile BGC Başkanı Ramazan Demir, etkinliğin sonunda masaları tek tek dolaşarak medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayıp, günün anısına fotoğraf çekildi.

Kayıt : 08.01.2023

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !