Akın'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Akın'a "hoş geldiniz" ziyaretinde bulundu. Balıkesir ilinin çeşitli konuları üzerine görüş alış verişinin bulunulduğu ziyarette, BGC Başkanı Ramazan Demir, Başsavcı Abdülkadir Akın'a Gazeteciler Cemiyeti'nin tarihçesi ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın'ı ziyaret etti.

Cemiyet başkanı Ramazan Demir ve üyeler Ömer Kantarlıoğlu ile Miraç Kaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 1. Dairesinin, adli ve idari yargı yaz kararnamesi ile Kayseri'den Balıkesir'e atanan Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın'ı ziyaret etti.

Kentin sorunları hakkında görüş alış verişinde bulunan gazeteciler, Başsavcı Akın'a cemiyet olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Akın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi konusunda gazetecilere önemli görevler düştüğünü belirtti.

Ziyarette, Cemiyet Başkanı Demir, Başsavcı Akın'a, "15 Temmuz Balıkesir Manşetler" ve "Hasan Basri Çantay" kitaplarını hediye etti.

Kayıt : 27.08.2022

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !