BYEGM'E YENİ GENEL MÜDÜR

BASIN Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nde(BYEGM) nöbet değişimi yaşandı. Genel Müdürlük görevine uzun yıllardır başarıyla vekalet eden Salih Melek’in Başbakanlık Müşavirliği görevine getirilmesi ile boşalan Genel Müdürlük görevine Murat Karakaya getirildi. Genel müdürlügğe atanmadan önce Başbakanlık bünyesinde hizmet veren Murat Karakaya, görevine başladı. Karakaya, yeni bir heyecanla tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat KARAKAYA görevine başladı.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdür V. Salih Melek’in Başbakanlık Müşavirliği görevine getirilmesi ile boşalan Genel Müdürlük görevine Murat Karakaya getirildi.

Görevine başlayan Murat Karakaya, yeni bir heyecanla tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi. Uzun yıllar Başbakanlık bünyesinde görev yaptığını belirten Karakaya " Başbakanlıkta çeşitli kademelerde görev yaptım. Bugünden itibaren Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Görevimi layıkıyla yerine getirmek için büyük bir gayret içinde olacağım" dedi.

1973 yılında Çorum’da doğan Murat Karakaya, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu olup, ABD’de İndiana Üniversitesinde Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Ayrıca, Birleşmiş Milletler New York merkezinde bazı çalışmalara katıldı.

Kayıt : 13.04.2010

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !