Dursunbey Belediyesine ziyaret

DÖVİZ kurlarıyla enerji sektöründeki dalgalanma basın sektörünü hayli etkiledi. Gazeteciler Cemiyeti (BGC), çeşitli sıkıntılara rağmen ayakta kalmaya çalışan Anadolu Basınına dikkatleri çek- mek ve Belediye Meclis kararlarının gazetelerde yayınlatılmasını sağlamak amacıyla başlattığı yerel yönetim ziyaretlerini Dursunbey Belediyesi ile sürdürdü.

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC), yerel yönetim ziyaretlerini Dursunbey ile sürdürdü.
 
BGC Başkan Ramazan Demir , Başkan Vekili Doğan Alparslan ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Balıkesir Temsilcisi H. Hilmi Duyar ile birlikte, çeşitli sıkıntılara rağmen ayakta kalmaya çalışan yerel medyaya dikkatleri çekmek amacıyla Dursunbey Belediyesi'ni ziyaret etti.
 
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ile yerel medya üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Gazeteciler Cemiyeti heyeti, sosyal paylaşım ağlarındaki bilgi kirliliğiyle çıkar amaçlı yayıncılığa karşı, gerçek sahibi millet olan kamu yayıncılığının desteklenmesi gerektiğini hatırlattı.
 
Samimi ortamda geçen ziyarette BGC Başkanı Demir, yerel medyaya ilgisi nedeniyle camianın teşekkürlerini ilettiği Başkan Ramazan Bahçavan'a, kaçaklık günlerinde Dursunbey'in de bağrına bastığı Milli Mücadelenin ve Balıkesir Basınının bayrak ismi Hasan Basri Çantay'ın hayatını A'dan Z'ye anlatan kitap setini takdim etti.
 
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'a misafirperverliği ve samimiyeti nedeniyle teşekkür ederiz.
 
BGC'nin ziyaretleri diğer ilçe belediyeleriyle devam edecek.

Kayıt : 13.02.2022

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !