Balıkesir Haber TV yayında

Balıkesir'de, Cemiyetimiz üyelerinden Sıtkı Şeremetli ve Ramazan Karaca sahipliğinde bir süre önce yayın hayatına başlayan Balıkesir Haber TV stüdyolarının bulunduğu merkezin açılışı gerçekleşti. Başkanımız Ramazan Demir'in de açılışınra hazır bulunduğu Balıkesir Haber TV, RTÜK lisansı alan ilimizdeki ilk web tv oldu.

RTÜK LİSANSLI İLK WEB TV
BALIKESİR HABER TV AÇILDI
Balıkesir'de, Cemiyetimiz üyelerinden Sıtkı Şeremetli ve Ramazan Karaca sahipliğinde bir süre önce yayın hayatına başlayan Balıkesir Haber TV stüdyolarının bulunduğu merkezin açılışı dualar eşliğinde gerçekleşti.
Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) lisansı alarak yayın hayatına başlayan Balıkesir Haber TV, profesyonel isimlerin yer aldığı kadrosuyla internet televizyonculuğuna yeni bir heyecan getirmeyi, ilkeli yayıncılık anlayışı ile değerlerimizi ön plana çıkarmayı ve Balıkesirlilerin sesine dönüşerek sorunlarının takipçisi olmayı hedefledi.
Atatürk Mahallesi Bandırma Caddesi üzerinde merkezin açılışına Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir Müftüsü Celal Sürgeç, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Balıkesirliler Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çalışkan, CHP il Başkanı Serkan Sarı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Metin Mengüç ile bürokratlar, siyasi partiler ve STK temsilcileriyle gazeteciler katıldı.
Balıkesir Haber TV'ye yayın hayatında başarılar dileriz

Kayıt : 13.02.2022

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !