İletişim Çalıştayına katıldık

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca düzenlenen, Türk Medya- sının dünü, bugünü ve geleceğinin de konuşulduğu 2020-2021 Stratejik Değerlendirme ve 2022-2023 Vizyon Çalıştayı üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşti. Balıkesir Gazeteciler Cemiyetini temsilen başkanımız Ramazan Demir katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 2020-2021 Dönemi Stratejik Değerlendirme ve 2022 – 2023 Vizyon Çalıştayı İstanbul'da gerçekleştirildi.Yerel Basının geleceğine yönelik önemli konuların ele alındığı Çalıştay 3 gün devam etti. 

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un açılışında önemli mesajlar verdiği ve yeni dönemin şifrelerini verdiği çalıştaya Cemiyetimizi başkanımız Ramazan Demir temsil etti.

TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, Anadolu Ajansı (AA) Gemel Müdürü Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran'ın da hazır bulunduğu zirvede, yerel medyanın sorunları, beklentileri ve çözüm önerileri üzerine başkanımız Ramazan Demir, Cemiyetimizin görüşlerini dile getirdi.

Çalıştay sonunda katılan kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katkıları, görüş, öneri ve analizlerinin raporlaştırılacağı, söz konusu raporların da oluşturulacak çalışma gruplarında değerlendirilerek yeni dönemin yol haritasının belirleneceği kaydedildi. 

İletişim Başkanı Fahrettin Altun başta olmak üzere diğer yetkililer ile görüşme fırsatı bulan Demir, Hasan Basri Çantay Gazetecilik Ödülleri Yarışmasıyla ilgili Balıkesir'i yakından ilgilendiren önemli bir projeyi paylaştığı İletişim Başkanlığından destek istedi.

İstanbul'daki zirveyi değerlendiren başkanımız Ramazan Demir,  "Yerel basınımızın gelişimini ilgilendirecek konular ele alındı. Ülkemizi geleceğe taşıyacak Türkiye İletişim Modeli üzerine konuşuldu. Yeni dönemde sektörü büyük bir değişim bekliyor." ifadesini kullandı. 

 

 
 

Kayıt : 27.12.2021

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !