MEDYA KONGREDE BULUŞUYOR

BALIKESİR medyası cumartesi günü gerçekleştirilecek Gazeteciler Cemiyeti kongresinde buluşacak. Kongre bitiminde kokteyl verilecek. Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurulu, Balıkesir merkez yanında Bandırma'dan Ayvalık'a, Dursunbey'den Sındırgı'ya kadar tüm ilçelerde yayımlanan gazete, televizyon, radyo ve haber portallarının sahip, yönetici ve çalışanları yanında yaygın basının temsilcilerini biraraya getirecek. Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan başta olmak üzere milletvekilleriyle Balıkesir protokolünün de katılması beklenen genel kurul Otel Basri Hünkar Salonu'nda yapılacak.

BALIKESİR medyası 13 Mart cumartesi günü gerçekleştirilecek Gazeteciler Cemiyeti kongresinde buluşacak. Kongre bitiminde kokteyl verilecek.

Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurulu, Balıkesir merkez yanında Bandırma'dan Ayvalık'a, Dursunbey'den Sındırgı'ya kadar tüm ilçelerde yayımlanan gazete, televizyon, radyo ve haber portallarının sahip, yönetici ve çalışanları yanında yaygın basının temsilcilerini biraraya getirecek.

Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan başta olmak üzere milletvekilleriyle Balıkesir protokolünün de katılması beklenen genel kurul Otel Basri Hünkar Salonu'nda yapılacak.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Yılmaz Karaca, Genel Sekreter Merih Ak ile Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan'ın da onurlandıracağı kongrenin ardından aynı otelde kokteyl verilecek.

Başkan Ramazan Demir, Aralık 2010'da 50. yılına ulaşacak Cemiyetin son 3 yılında önemli çalışmalara imza atıldığını belirterek, "Tek yürek, tek ses" sloganıyla başladıkları nöbeti onurlu bir şekilde tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Demir, Balıkesir'de var olan diğer meslek örgütünün de kendini fesh ederek BGC çatısı altına girmesiyle Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin il genelinde güçlü bir yapıya kavuştuğunu ve Balıkesir Basını'nın sesinin daha gür çıkmaya başladığını kaydetti.

Demir, Balıkesir Basını'nın kendilerine verdiği yetkiyi yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte en iyi şekilde kullanarak onların güvenlerini boşa çıkarmadıklarını dile getirdiği açıklamasında, görev süresince verilen desteğe ve güvene teşekkür etti.

 

NOT:

Genel Kurulumuz saat 13.30'da başlayacağından üyelerimizin salona saat 13.30'dan önce gelmeleri rica olunur.

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ YÖNETİM KURULU

Kayıt : 11.03.2010

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !