Gazeteci vekili ağırladık

Cemiyetimizin 59. kuruluş yılı vesilesiyle BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi çok sayıda basın dostu ismi ağırladı. Bunlar arasında en özel olanı ise gazeteci milletvekilimiz Dr. Mustafa Canbey idi. Basın İlan Kurumu Balıkesir Şube Müdürü Gökhan Eren'in de hazır bulunduğu ziyarette mesleki meseleler konuşuldu.

Cemiyetimizin 59. kuruluş yılı vesilesiyle BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi bugün çok sayıda basın dostunu ağırladı. Bunlar arasında en özel olanı ise gazeteci milletvekilimiz Dr. Mustafa Canbey idi.
Aynı zamanda AK Parti Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı olan Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, ilimizin köklü sivil toplum kuruluşu olan ve 27 Aralık 1961’de faaliyete başlayan Gazeteciler Cemiyeti’nin 59. yılını tebrik etti, çalışmalarını yakından ilgiyle takip ettiğini söyledi.
Mesleki konuların ele alındığı ziyarette Canbey’e, Basın İlan Kurumu Balıkesir Şube Müdürü Gökhan Eren de eşlik etti
Başkanımız Ramazan Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek meslek camiasına desteği ve ilgisi nedeniyle gazeteci milletvekili Canbey’e teşekkürlerini illetti.
Cemiyetimizin üyesi de olan vekillimiz Canbey, BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezini ziyaretinin anısına Basın İlan Kurumu Şube müdürü Gökhan Eren, TSYD Temsilcisi Hilmi Duyar ve İHA/Politika Muhabiri Ömer Kantarlıoğlu ile birlikte fotoğraf çektirdi.

Kayıt : 30.12.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !