BAUN Rektörü Kuş'u ağırladık

BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi önemli bir ismi daha ağırladı. Balıkesir Üniversitesi (BAUN) Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, cemiyetimizi ziyaret etti. Başkanımız Demir ile istişarede bulundu, üniversitedeki gelişmeler hakkında bilgiler aktardı. basın tarihimize ait dökümanların sergilendiği müzemizi hayranlıkla gezdi.

Rektör Prof. Dr İlter Kuş, beraberinde rektör yardımcısı Prof. Dr. Turgut Kılıç ile birlikte Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Gökhan Eren ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit'in de katıldığı ziyarette, Üniversite-Balıkesir-Basın ilişkileri üzerine istişarelerde bulunuldu. Ziyaretin ana gündemini Tıp Fakültesi Hastanesi oluşturdu.
ÜRETKEN ÜNİVERSİTE
BGC Başkanı Demir, ziyarette BAUN bünyesinde faaliyet gösteren Edremit Zeytincilik Enstitüsü'nde üretilen zeytin ve zeytinyağı ürünlerinden takdim eden Rektör Prof. Dr. İlter Kuş'a, Cemiyet yayınları arasındaki "15 Temmuz Balıkesir Manşetler" albüm/kitabını sundu. Kuş ve beraberindekiler, Basın Müzesini de gezerek Balıkesir Basınının 135 yıllık geçmişine nostaljik bir yolculuk yaptı.

Kayıt : 04.11.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !