Otağ için mevlit ve lokma hayrı

BALIKESİR Basının emektar ve çilekeş ismi Otağ Fırıncıoğulları için vefatının 40. gününde Gazeteciler Cemiyetinde lokma hayrı düzenledi. Meslektaşları, ani ölümüyle basın camiasını yasa büründüren Otağ'ı okunan mevlit ile ruhuna dualar göndererek andı. BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezi bahçesindeki anmaya sevenleri katıldı,

BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezi bahçesinde, Gazeteciler Cemiyeti ve manevi dayısı Mustafa Atik tarafından düzenlenen lokma hayrı öncesi mevlit okundu. Fırıncıoğulları ve merhum gazeteciler ile şehitlerimizin ruhuna dualar gönderildi.

Ardından vatandaşlara lokma-peynir ikramında bulundu.

Anma etkinliğine Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Gökhan Eren başta olmak üzere meslektaşlarıyla sevenleri katıldı.  

 

40 GÜN OLDU
Birlik gazetesi ve İhlas Haber Ajansı muhabiri Otağ Fırıncıoğulları, kalp rahatsızlığı sonucu gittiği Şehir Hastanesi'nde anjiye sonrası  alındığı yoğun bakımdaki tedaviye cevap vermeyerek yaşamını yitirmişti.
Hasan Otağ Fırıncıoğulları 50 yaşında ve bir çocuk babasıydı.
Balıkesir Basının emektar ve çilekeş ismi Fırıncıoğulları, 22 Haziran'da  meslektaşlarıyla sevenlerinin katıldığı törenle Başçeşme Mezarlığında toprağa verilmişti.

 

Kayıt : 31.08.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !