Basın İlan'da Nöbet Değişimi

Resmi ilanların dağıtımına aracılık eden ve yerel gazetelerin "göz bebeği" kuruluşu Basın İlan Kurumu'nun Balıkesir Şubesinde nöbet değişimi yaşandı. Erzurum'a atanan Tahsin Şahin, sekiz yılı aşkın süredir başarıyla taşıdığı hizmet bayrağını yardım- cısı Gökhan Eren'e teslim etti. BİK'in yeni müdürü Eren görevine bugün itibariyle başladı.

Basın İlan Kurumu (BİK) Balıkesir Şube Müdürü Tahsin Şahin, Erzurum Şube Müdürlüğü görevine atandı.

KURUCU MÜDÜR 

BİK’in şubesini açtığı 2012 yılında kurucu müdür olarak atanan Şahin, kurumun Balıkesir’de yapılanması ve bugüne kadarki işlemlerini başarıyla yürüttü.

İLİŞKİLERİ ÜST SEVİYEDEYDİ

Balıkesir yerel basını ve gazetecileriyle iyi ilişkiler çerçevesinde görevini devam ettiren Şahin’in, Erzurum’a tayini, kendini sevdirdiği medya camiasında üzüntü yarattı.

BGC ile ORTAK PROJELER

Gazeteciler Cemiyeti ile BİK Balıkesir Şubesi bugüne değin bir çok ortak projeye imza attı.

"Balıkesir Manşetler" prestij albüm/kitabını şehrin kültür yaşamına kazandıran BGC ve BİK Balıkesir Şubesi'nin "15 Temmuz Balıkesir Manşetler" sergisi her yıl yoğun ilgi görüyor.

Tahsin Şahin’e Balıkesir medyasına yaptığı katkıları nedeniyle teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarı diliyoruz.

YENİ MÜDÜR EREN

BİK yönetimi, Şahin’den boşalan Balıkesir Şube Müdürlüğüne Gökhan Eren'in atamasını yaptı.

Görevine 17 Şubat 2020 Pazartesi tarihi itibariyle resmen başlayan Gökhan Eren, yaklaşık 3 yıldır Şube Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettiğimiz Gökhan Eren'e başarılar diliyoruz.

Basın İlan Kurumu, resmi ilanlar ile kamu kurum kuruluşlarına ait reklamların, gazete ve dergilerde yayınlanmasına aracılık ediyor.

Kayıt : 17.02.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !