Vali Yazıcı'dan 10 Ocak Ziyareti

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Cemiyetimizi ziyaret etti. Başkanımız Ramazan Demir, Vali Yazıcı'ya Cemiyetin çalışmaları konusunda bilgi verdi. Vali Yazıcı'nın 10 Ocak İdareciler Günü'nü de kutlayan Başkan Demir, camiası adına Yazıcı'ya anlamlı ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

> BALIKESİR OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

BASIN OLARAK HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ramazan Demir, "Çalışan gazeteci arkadaşlarımızın, meslektaşlarımızın bu önemli mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Biz basın mensupları olarak Balıkesir söz konusu olunca gazeteciliği ikinci plana itiyoruz. Balıkesir olmazsa olmazımızdır.

Balıkesir'de güzel gelişmeler yaşanıyor. Özellikle eğitim alanında Balıkesir'de yapılan çalışmalar ve ilin kalkınması adına hayata geçirdiği projelerde büyük emekleri bulunmaktadır. Kamuoyunun sesi olan basın olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Balıkesir'in kalkınması ve gelişmesi adına Sayın Valimizin hayata geçireceği tüm projelerde basın olarak her türlü desteği vereceğiz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bizler unutmayarak ziyaret eden Sayın Valimize cemiyetimiz adına çok teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlendiğini belirten Vali Yazıcı ise, "Tüm basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum." dedi.

HEPİMİZİN ORTAK AMACI

BALIKESİR'İ DAHA İLERİYE TAŞIMAK

Konuşmasının devamında Balıkesir'de yürütülen çalışmalara da değinen Vali Yazıcı, "Hepimizin ortak amacı Balıkesir'imizin daha ileriye taşınmasıdır. Bizler kamu görevini yerine getirirken basınımızın çok büyük katkıları bulunmaktadır.

Basının ilimizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkıları bulunmaktadır. İlin Valisi olarak basınımızla birlikte hareket ederek Balıkesir'in sorunlarını çözmeyi kendimize prensip edindik.

Önümüzdeki süreçte fedakâr basınımızın katkılarıyla Balıkesir'in bölgenin parlayan bir yıldızı olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

BGC Başkan Vekili Doğan Alparslan, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Temsilcisi ve yönetim kurulu üyemiz Hilmi Duyar, Disiplin ve Denetim Kurullarında görev alan Atilla Kaya, Ömer Kantarlıoğlu ile Mahmut Acaröz'ün de hazır bulunduğu ziyarette, ilimizin çeşitli konuları üzerine istişarede bulunuldu.

Vali Yazıcı ile Cemiyetimiz yöneticileri, BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezi önünde çektirdikleri anı fotoğrafıyla anlamlı ziyareti ölümsüzleştirdi.

 

Kayıt : 09.01.2020

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !