Yeni dönem, yeni hedef, yeni heyecan

Gazeteciler Cemiyeti yönetimi görev paylaşımı yaptı. Cemiyetimizin 9 Mart'taki genel kurulunda güven tazeleyen Ramazan Demir ve ekibi "Yeni dönem, yeni hedef, yeni heyecan" sloganıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlin tamamının temsil edildiği Cemiyet yönetimimiz, görev dağılımı yaptığı toplantıda yeni dönemin yol haritasını belirledi.

Kongrede güven tazeleyen Ramazan Demir başkanlığındaki yönetim kurulunda Doğan Alparslan başkanvekilliğine, Ümit Babacan ve İlhan Küçük 2. Başkanlıklara getirildi.
Coşkun Yaman'ın  Genel Sekreterliği, Cengiz Güneş'in saymanlığı üstlendiği yeni yönetimde Ceren Kezban Yıldırım, Didem Kantarlıoğlu, Hasan Hilmi Duyar, Metin Issızlar,Taşkın Sarıca üye olarak görev yapacak.


Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni dönemde de mesleğin onurunu ve üyelerin haklarını  koruyup geliştirecek çalışmalar yapacağını belirten Başkan Demir, " Yönetim kurulumuzla,güzel işlere imza atmak istiyoruz.  Bize her zaman destek olan üyelerimizin meslekle ilgili önerilerini bize iletmesini ve katkıda bulunması ile çok daha başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum" dedi. 

Cemiyetin yeni dönem projeleri arasında Edremit ve Bandırma'ya ofis açmak, cemiyet üyelerinin bilgilerini arttıracak seminer ve söyleşiler gerçekleştirmek vb. etkinlikler yer alıyor.

Kayıt : 17.03.2019

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !