Yönetimimiz değerlendirme yaptı

Cemiyet Yönetim Kurulumuz yeni yılın ilk toplantısını yaptı. Cemiyetin 2018 yılı faaliyetleri değerlendirildi. Yeni yönetimin yol haritası belirlendi. Cemiyet Başkanımız Ramazan Demir, görev dönemlerinde camia adına güzel çalışmalara imza atıldığına dikkat çekerek, yönetim kurulu üyelerine katkıları nedeniyle teşekkür etti.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BCG) Yönetim Kurulu yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi. 

Başkanımız Ramazan Demir, 2. Başkan Ceren K. Yıldırım, 2.Başkan Ümit Babacan ile yönetim kurulu üyelerimiz Doğan Alparslan, Devrim Derin, Bahadır Demirçeviren, Ali Osman Ata, Bekir Terzioğlu ve Mahmut Acaröz kahvaltılı toplantıda geride kalan 2018 yılının genel değerlendirmesini yaptı.

Merkez, Körfez ve Marmara bölgesindeki medya kuruluşlarıyla meslektaşlarımızın aktardığı meselelerin ele alındığı toplantıda Basın İlan Kurumu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile ilgili ilişkilerde konuşuldu.

Hayli verimli geçen yönetim kurulu toplantımıza Başkan Vekilimiz Coşkun Yaman şehir dışında olması nedeniyle katılamadı.

Toplantının ikinci bölümüne Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Balıkesir Temsilcisi H.Hilmi Duyar ile BGC Medya Merkezi Müdürü H.Cengiz Güneş de eşlik etti. 

Kayıt : 30.01.2019

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !