Sayim Alkazak vefat etti

Bandırmalı gazeteci Sayim Alkazak, yakalandığı amansız hastalığa karşı verdiği mücadeleyi iki yılın sonunda kaybetti. Bugün sabah saatlerinde yaşama gözlerini yuman 73 yaşındaki Alkazak, Bandırma ve Erdek'teki gazetelerde yazarlık yapıyordu. Gazeteciler Cemiyeti, başsağlığı mesajı yayınlayıp ailenin acılarına ortak oldu.

Balıkesir Basınının emektar isimleri arasındaki Sayim Alkazak vefat etti. 

Bandırma'daki yerel gazetelerden bazılarında muhabirlikten  yönetim kadrosuna kadar görev yapan Alkazak'a, yakalandığı kolon kanseri rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir kemoterapi tedavisi uygulanıyordu. 
İKİ KIZI VARDI
Erdek'te yaşayan Sayim Alkazak, bugün sabah saatlerinde yaşama gözlerini yumdu. 
73 yaşındaki Alkazak evli ve iki kızı bulunuyordu. 
BGC MESAJ YAYINLADI

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, Alkazak'ın vefatıyla ilgili yayınladığı mesajda "Bandırma ve Erdek ilçemizdeki yerel gazetelerimize uzun yıllar muhabir ve yazar olarak emeği geçen Sayim Alkazak'ı sevgi ve saygıyla anarken ailesine ve basın camiamıza başsağlığı diliyoruz" dedi.
BANDIRMA'DA TOPRAĞA VERİLECEK
Gazeteci Sayim Alkazak'ın cenazesi, 15 Ağustos Çarşamba günü Bandırma Haydarçavuş Camisi'nde kılınacak öğle namazının ardından ilçedeki Şehir Mezarlığında toprağa verilecek.

Kayıt : 14.08.2018

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !