Balıkesirli Gazetecilerin Dergisi

Cemiyetimiz yayın organı 'görünüm' değiştirdi. Önceleri "bizim gazete" adı altında ve tabloid boyutuyla çıkarılan yayın organımız dergiye dönüştürüldü. "BGC DERGİ" adıyla ilk sayısı yayımlandı. Cemiyetimiz üyesi gazeteciler tarafından tasarımı yapılarak hazırlanan dergi kuşe kağıda 84 sayfa olarak basımı gerçekleşti.

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti "BGC DERGİ"yi yayın hayatına kazandırdı. 
Cemiyet adına imtiyaz sahipliğini Ramazan Demir'in, Yazı İşleri Müdürlüğünü Coşkun Yaman'ın üstlendiği derginin yayın kurulu Doğan Alparslan. Ümit Babacan, Ceren K. Yıldırım, Bekir Terzioğlu, Bahadır Demirçeviren, Mahmut Acaröz, Ali Osman Ata ve Devrim Derin'den oluşuyor. 
İçeriğinde Balıkesir Basınıyla medya sektöründeki haber ve gelişmelere yer verilen BGC Dergi'nin bu sayısındaki kapağını ise Cemiyetimizin kültür yaşamımıza kazandırdığı Basın Müzesi süsledi. 
Gazeteciler Cemiyeti'nin yayım organı BGC Dergi, önceki dönemlerde "Bizim Gazete" adıyla yayımlanıyordu. 
İlk sayısıyla okurlarının karşısına çıkan 84 sayfalık dergi, BGC Medya Merkezi Grakfik Sanatları ekibi tarafından tasarlanarak yayıma hazırlandı. 
Dergiyi temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Kayıt : 02.05.2018

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !