Altıeylül'ün Başkanını ağırladık

BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezi, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu ağırladı. Cemiyetimiz yöneticileriyle sohbet eden Kafaoğlu, belediye çalışmalarının halka duyurulmasına sağladığı katkı nedeniyle Balıkesir Basınına teşekkür etti. Başkanımız Demir ise, buluşmada, yerel yöneticilerden beklentilerini paylaştı.

Balıkesir Altıeylül İlçesi Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi ve Medya Merkezi'ni ziyaret etti, 16 Nisan'da gerçekleşecek halk oylaması çalışmaları ve gözlemleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 

Kafaoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sistemi'nin oylanacağı 16 Nisan'da, "EVET" oylarının Türkiye geneli yüzde 58 oranında gerçekleşmesini beklediğini dile getirdi. Balıkesir'e ise bu oranın yüzde 52-53 olarak yansıyacağını tahmin ettiğini söyledi. 
Ziyarette gazetecilik mesleğinin çeşitli sorunlarına değinen başkanımız Ramazan Demir ise, yerel yönetimlerin, yerel gazete ve gazetecilere sağladığı desteğin önemine dikkat çekerek iyiyle kötünün ayırt edilmesini beklediklerini tekrarladı.

Cemiyet Başkanımız Ramazan Demir, Başkanvekili Coşkun Yaman, ile yönetim kurulu üyeleri Doğan Alparslan, Mahmut Acaröz ile kıdemli gazetecilerden Hilmi Duyar'la sohbet eden Başkan Kafaoğlu'na, Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman ile bazı daire müdürleri eşlik etti.

Kayıt : 09.04.2017

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !