#PolisimizinYanındayız

TÜRKİYE'yi yasa boğan İstanbul Beşiktaş'taki hain ve kalleş terör saldırısının ardından, Cemiyet Başkanımız ile yöneticileri Polis Merkez- lerini ziyaret ederek emni- yet güçlerinin acısını paylaştı. Kalleş saldırının Türk Milleti'ni hedef aldığına vurgu yapılarak "Dostu da biliyoruz, düşmanımızı da.. Omuz Omuza bu günleri aşacağız" denildi.

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetim kurulu üyeleriyle Basın İlan Kurulu Şube Müdürü,  İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen hain ve kalleş terör saldırısının ardından Polis Merkezlerine ziyaret gerçekleştirerek, "Polisimizin Yanındayız" mesajı verdi.  Kalleş saldırının sadece Polisi değil, Türk Milleti'ni hedef aldığına vurgu yapılarak "Dostu da biliyoruz, düşmanımızı da.. Omuz Omuza bu günleri aşacağız" denildi.


Balıkesir'de Cemiyet Başkanımız Ramazan Demir, Edremit'te Başkan Yardımcımız K. Ceren Hereser ve Bandırma'da Başkan Yardımcımız Ümit Babacan ve beraberindeki meslektaşlarımız ziyaret ettikleri Polis Merkezlerinde görevli polislere başsağlığı dileğindde bulundu, karanfil takdim ederek “Omuz Omuzayız. Polisimizin yanındayız” mesajını iletti.


Basın İlan Kurumu Balıkesir Şube Başkanı Tahsin Şahin de yer aldığı ziyarette konuşan BGC Başkanı Ramazan Demir, 15 Temmuz'da kahramanlık destanı yazarak ülkesine ve demokrasisine sahip çıkan Türk Milleti'nin birlik ve dirliği karşısında hiçbir gücün duramayacağını söyledi. Demir, terör örgütleriyle işbirlikçilerinin de en kısa sürede akamete uğratılacağından şüpheleri bulunmadığını belirtti. 
Balıkesirli gazeteciler, emniyet güçlerinin acılarını paylaşırken şehitlerimiz ruhuna fatiha okundu, yaralılara acil şifalar dileğinde bulunuldu. 

 

Kayıt : 13.12.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !