Terörü lanetliyoruz

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Türkiye'yi yasa boğan İstanbul'daki terör saldırısını lanetlediği mesajında, kenetlenme çağrısında bulundu. Mesajda; "Artan terör olaylarını büyük bir üzüntü ile izlediğimiz gibi, terörün dini, milleti, ırkı ve vatanı olmadığını da artık dünyanın görmesini istiyoruz." denildi

BGC'nin mesajı şöyle: 
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan 10'u yabancı uyruklu, 41 insanımızın hayatını kaybettiği alçak terör saldırısını lanetliyoruz. 
Masum insanları hedef alan hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. 
Artan terör olaylarını büyük bir üzüntü ile izleDİğimiz gibi, terörün dini, milleti, ırkı ve vatanı olmadığını da artık dünyanın görmesini istiyoruz.
Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık mihraklara karşı verilecek en güzel cevap, birbirimize daha fazla kenetlenmek, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmaktır. 
Türkiye’nin tek yürek teröre karşı dimdik duracağına olan inancımızla, teröre ve teröristlere destek verenleri kınıyoruz.
Türkiye, milletiyle omuz omuza bu karanlık dönemi de aşacaktır.
BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ

Kayıt : 30.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !