Edip Uğur'a teşekkürlerimizle

Gazeteciler Cemiyeti, yerel medya ve gazetecilere sağladığı katkılar karşılığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a teşekkür etti. Başkanımız Ramazan Demir, Balıkesir için gecesini gündüzüne katan isim diye söz ettiği Uğur'a, 2012'de çekilmiş bir fotoğrafı hediye ederek Cemiyetin şükranlarını sundu.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nce düzenlenen, "Körfez Buluşması ve İftar Programı", Adrina Hotel'de geniş katılımla gerçekleşti. 
Edremit, Balya, İvrindi, Burhaniye, Gömeç, Havran ve Ayvalık'taki meslektaşlarımızın onurlandırıldığı etkinlikte, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a da sürpriz yapıldı. 

Başkanımız Ramazan Demir, Cemiyetimizin onur üyesi olarak gördüklerini belirttiği Uğur'a, Balıkesir basınına verdiği destek nedeniyle şükranlarını sundu. 
Demir, 2012 yılında Cemiyet Saymanı Mahmut Acaröz tarafından çekilen fotoğrafını hediye ettiği Edip Uğur'u "Gazeteci dostu" ilan etti. 

SÖZ KONUSU BALIKESİR MENFAETİ İSE GERİSİ TEFERRUAT

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir ve Körfez'in gelişimi için kalemiyle hizmet veren basın mensupları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Uğur, Balıkesir'in kahramanlık destanı yazan ve Kuva-yi Milliye ruhu taşıyan insanların memleketi olduğunu hatırlattı.

Balıkesir'in coğrafi konum olarak önemli bir yerde bulunduğuna dikkat çeken Uğur şunları söyledi:

"Coğrafi konumu, doğal ve tarihi güzellikleri ile yolların kavşak noktasında yer alan ülkemizin önemli bir değeri. İnşallah önümüzdeki dönemde şehrimizin kalkınması için; Birlik ve Beraberlik içerisinde doğal ve tarihi dokumuzu koruyarak, insanımızın hassasiyetlerine duyarlılık göstererek, tarımıyla, madenciliği ile turizmi ve sanayisi ile Balıkesir'imizin 2023 Vizyonuna erişmede önemli payı olan bir il olacağına inanıyorum.

Balıkesir'in daha ileriye gitmesi için basın mensuplarımız ile siyasetçileri ile Kamu kurumlarıyla, Yerel Yönetimleriyle, Üniversiteleriyle, tüm Oda, Borsa ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, topyekün olarak, uyum içerisinde çalışmaları başarımızı anlamlı ve kalıcı hale getirecektir. Söz konusu Balıkesir'in ali menfaatleri olduğunda bu ortak değerimizin, her şeyin üzerinde olması gerektiğine inanıyor ve böylesi bir sinerjinin Balıkesirimiz için önemli olduğunu düşünüyorum.

Kayıt : 13.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !