55 yıl sonra büyük buluşma

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, Edremit, Balya, İvrindi, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık gazetecileriyle protokolü buluşturduğu Edremit Güre'de gerçekleşen organizas- yonda tarihi bir tablo ya- şandı. Cemiyetin hayat- taki iki kurucusundan biri olan Ali Gezer'e onur şildi takdim edildi. Gezer, göz yaşlarına hakim olmakta zorlandı.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin Edremit Adrina Otel'de gerçekleştirdiği "Balıkesir Basını Körfez Buluşması"nda, Cemiyetin hayattaki iki kurucusundan biri olan Ali Gezer unutulmadı. 
55 yıl önce Edremit Gazetesi'nin Sorumlu Yazıişleri Müdürü olan ve Gazeteciler Cemiyeti'ni kuran isimler içinde yeralan Gezer, yıllar sonra hatırlanmanın mutluluğunu yaşadı. 

USTANIN ELİNİ ÖPEREK TAKDİM EDİLDİ
BGC Başkanı Ramazan Demir, tarihi buluşmanın yaşandığı sahnede Ali Gezer'e şildini Cemiyet yönetim kurulu üyeleri Coşkun Yaman, Ümit Babacan, K. Ceren Hereser, Doğan Alparslan, Mahmut Acaröz, Bahadır Demirçeviren, Bekir Terzioğlu, Devrim Derin, Göktuğ Şeremetli ile birlikte sunarak elini öptü.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLMAKTA ZORLANDI
Ali Gezer, “Bu akşam tarihi bir gün yaşandı. Balıkesir Gazeteciler Cemiyetinin kurucu üyelerini rahmetle anıyorum. Genç gazeteci arkadaşlarımla birlikte olmaktan da büyük mutluluk duydum. Hepsini kutluyor ve başarılar diliyorum" dedi. 55 yıl önce kurdukları Cemiyeti'nin bugünlere ulaşmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Ali Gezer, gözyaşlarına hakim olmakta zorlandı. 

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir de 76 yaşındaki Gezer'e plaketini sunup, elini öptü ve uzun ömürler diledi.

Kayıt : 13.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !