BYEGM - BGC İşbirliği

Başkanımız Ramazan Demir, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Çanakkale- Balıkesir Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Bölge Müdürü Murat Dereli ile buluşmada, BYEGM'nin çalışmaları, yerel medyaki gelişmeler yanında Cemiyetimizin yeni dönemdeki hedefleri ele alındı.

BAŞBAKANLIK BYEGM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET
Başkanımız Ramazan Demir, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Çanakkale- Balıkesir Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.  Bölge Müdürü Murat Dereli ile buluşmada, BYEGM'nin Balıkesir ve Çanakkale bölgesini kapsayan çalışmaları, yerel medyaki gelişmeler yanında Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni dönemdeki hedefleri ele alındı. 

GAZETECİLER ÇALIŞTAYI ve BALIKESİR BELGESELİ
BYEGM Bölge Müdürlüğü ve Cemiyetimiz işbirliğiyle düzenlenmesi planlanan "Gazeteciler Çalıştayı" projesi üzerine istişarede bulunuldu. Sektördeki nitelikli eleman açığına dikkat çekilerek bu noktadaki çalışmaların önemine değinildi. Ayrıca, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin bir döneme ışık tutacak projeleri arasındaki "Milli Mücadelede Balıkesir Basını" belgeselinin ön hazırlıkları gözden geçirildi. 

BYEGM'E BALIKESİR TEŞEKKÜRÜ
Başkanımız,eÇanakkale-Balıkesir Bölge Müdürü Murat Dereli'ye, Basın Kartı ve Basın Trafik Kartı ile ilgili hassasiyetleri noktasında meslektaşlarımız adına teşekkürlerini sundu. 


BYEGM Bölge Müdürlüğü'nün de özverili çalışmaları neticesinde Basın Kartı sahibi gazeteci sayısındaki önemli bir artışa değinen başkanımız Demir, bu kartı gerçek hak sahiplerinin taşıması noktasında BYEGM'nin Gazeteciler Cemiyetleriyle işbirliğine gitmesi gerektiğine dikkat çekti. 

BAŞKANIMIZA GAZETECİ YELEĞİ

Balıkesir Basını yanında Cemiyetimize gösterdiği yakın ilgiye de ayrıca müteşekkir olduklarını dile getirdi. 
Bu arada, kurumun çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Murat Dereli, öncülüğünde gerçeğe dönüşen projelerden örnekler verdi. Dereli, başkanımıza ziyaretin anısına BYEGM'nin yaptırdığı "Gazeteci Yeleği"ni hediye etti. 
KÖRFEZ BULUŞMASINA DAVET ETTİK
Başkanımız Demir, Bölge Müdürü Murat Dereli ile kurum personelini 11 Haziran günü Edremit Güre'de gerçekleştirilecek "Balıkesir Basını Körfez Buluşması ve İftar Programı" etkinliğine davet edildi.

Kayıt : 03.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !