Kardeş Cemiyetle yeni projeler

Başkanımız Ramazan Demir, kardeş Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Onursal Başkan İsmet Akıncı ve başkan Hafize Akıncı ile istişarede bulunan Demir, Marmara ve Ege bölgesi yerel medyasının bugünü ve yarını üzerine görüşler paylaşıldı. Balıkesir ve Çanakkale basınının ortak projeler üretmesi noktasında karar birliğine varıldı.

Başkanımız Ramazan Demir, kardeş Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Cemiyet onursal başkanı İsmet Akıncı ve Cemiyet başkanı Hafize Akıncı ile istişarede bulundu. Marmara ve Ege bölgesi yerel medyasının durumu üzerine değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, Balıkesir ve Çanakkale basınının ortak projeler üretmesi noktasında karar birliğine varıldı. Kardeş cemiyetin kurmayları, 11 Haziran günü Edremit Güre'de gerçekleştirilecek "Balıkesir Basını Körfez Buluşması ve İftar Programı" etkinliğine davet edildi.

Kayıt : 03.06.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !