Balıkesir-Bursa kardeşliği

Balıkesirli gazeteciler, “Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım programı” kapsamında komşu il Bursa'da bazı temas ve incelemelerde bulundu. Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Şubesi'nin ev sa-hipliğindeki organizas- yona Balıkesir Gazete- ciler Cemiyeti ile Bursa Gazeteciler Cemiyeti destek verdi. Başkanı- mız Demir, BİK Balıkesir Şubesi'ne teşekkür etti.

Balıkesirli gazeteciler, “Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım programı” kapsamında komşu il Bursa'da bazı temas ve incelemelerde bulundu. 
Basın ilan Kurumu Bursa Şube Müdürü Osman Başeğmez'in ev sahipliğini üstlendiği programda, Balıkesirli gazeteciler, Bursa Hakimiyet ve Bursa Olay gazetelerini ziyaret etti.  Burada gazetelerin genel müdürleri bilgi birikim ve tecrübeleriyle gazetelerin kurumsal yapılarıyla ilgili anektodları Balıkesirli meslektaşlarıyla paylaştı.  İki gazetenin matbaa tesislerinin kapılarını açarak teknolojinin işleyişi hakkında bilgi aktardı.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Basın İlan Kurumu Balıkesir Müdürü Tahsin Şahin ile Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Ümit Babacan'ın eşlik ettiği gazeteciler,  Bursa Gazeteciler Cemiyeti'ni de ziyaret etti.  Cemiyet Başkanı Nuri Kolaylı, cemiyet binasının içerisinde bulunan Yılmaz Akkılıç Kütüphanesi ve Basın Müzesi'ni gezen heyete Nuri Kolaylı Bursa'daki yerel basının tarihçesi hakkında bilgi verdi.


Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, "Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım programı"nın gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle Basın İlan Kurumu genel müdürlüğü nezdinde, Bursa Şube Müdürü Osman Başeymez, Balıkesir Şube Müdürü Tahsin Şahin'e teşekkür etti. 

Kayıt : 08.01.2016

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !