"Filozof Çoban"ı tanıttık

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, üyesi Erol Uçar'ın, ilk kitabı "Filozof Çoban"ın tanıtımına ev sahipliği yaptı. Balıkesir'de uzun yıllar bir TV kanalında görev yapan Uçar, halen mesleğini sürdürdüğü Çanakkale'den kitapla döndü. BGC Basın Mü- zesi ve Medya Merke- zi'nde kitapseverlerle buluşan Uçar, kitabının çıkış öyküsünü paylaştı.

Balıkesir Basınından 'filozof' çıktı!

Genç gazeteci Erol Uçar, ilk romanın yer aldığı "Filozof Çoban" kitabı için Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğindeki imza gününe katılarak sevenleriyle söyleşide bulundu.

Yıllarca Balıkesir'de basın sektöründe çalıştıktan sonra memleketi Çanakkale'ye dönen gazeteci Erol Uçar, ilk romanı ’Filozof Çoban’ın imza gününde meslektaşları ve Balıkesirlilerle buluştu. 


Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'da imza gününe katılarak genç yazara destek oldu. 

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir, Başkan Vekili Coşkun Yaman, Genel Sekreter Devrim Derin, sayman Mahmut Acaröz, yönetim kurulu üyesi Ramazan Karaca'nın ev sahipliği yaptığı "Filozof Çoban"ın yazarı, cemiyet üyesi Erol Uçar,  Balıkesir'deki meslektaşlarıyla da hasret giderdi. 


BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi'nde gerçekleşen "Filozof Çoban"ın imza gününe, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, başkan yardımcıları Yusuf Hocaoğlu, Yasin Sağay, AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Hasan Demiraslan, AK Parti Balıkesir Karesi ilçe başkanı Kemal Aydemir ile onlarca kitapsever katıldı.  
Kitaplarını imzaladıktan sonra Medya Merkezi'ndeki yer alan Mustafa Necatibey Salonu'nda  "Filozof Çoban"ın çıkış öyküsünü paylaşan Erol Uçar, basılmaya hazır iki eserinin daha bulunduğunu aktardı.

Kayıt : 13.11.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !