Bursa'ya Bölge Müdürü gönderiyoruz

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü olarak atanan Balıkesir Büro Sorumlusu Zafer Akpınar’a teşekkür plaketi verdi. BGC yönetimi, Akpınar ve ailesini, Değirmen Boğazındaki akşam yemeğinde ağırladı. "Balıkesir gazetecileri" arasına adını yazdıran Akpınar'a, yeni görevinde başarı diledi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü olarak atanan Balıkesir Büro Sorumlusu Zafer Akpınar’a teşekkür plaketi verdi.
BGC yönetimi, Akpınar ve ailesi onuruna Balıkesir'in nefes alanı olarak bilinen Değirmenboğazı'ndaki Metropol Restaurant'ta akşam yemeği verdi., Cemiyet Başkan Vekili Coşkun Yaman, başkan yardımcısı Ümit Babacan, Genel Sekreter Devrim Derin ile Mali Sayman Mahmut Acaröz'ün katıldığı yemek sohbet havasında geç saatlere kadar sürdü.

Cemiyet başkanı Ramazan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Zafer Akpınar’a Balıkesir’de yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Törende konuşan Demir, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin önemli yerlere gelmelerinden memnun olduklarını söyledi. 

Demir açıklamasında şunları kaydetti:
“Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Zafer Akpınar arkadaşımız yaptığı haberler ile hem ilimizdeki meslektaşlarımızın önünü açtı, hem de onlara örnek oldu. Bölgemize artı değerler katan haberlere imza attı. Cemiyetimiz üyesi bir arkadaşımızın 95 yıllık geçmişi olan Anadolu Ajansı’na bölge müdürü olarak atanması bizleri gururlandırdı. Her ne kadar kendisi bundan sonra Bursa’da görev yapacak olsa da cemiyetimiz üyesi olmaya devam edecek. Cemiyet olarak Zafer arkadaşımıza başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz”.

Değirmenboğazı Metropol Restaurant'ta  Akpınar ailesi onuruna verilen  akşam yemeğini BGC yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 

Kayıt : 24.08.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !