Üyelerimize İngilizce Eğitimi

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, üyelerine yeni bir hizmet daha sağladı.Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile işbirliğine giden yönetim kurulumuz, cemiyet üyesi meslektaşlarımıza ücretsiz İngilizce eğitimi imkanı yarattı. Bu fırsattan yararlanmak isteyen cemiyet üyelerinin 17 Haziran'a kadar isimlerini bildirmeleri gerekiyor.

CEMİYET ÜYELERİNE PRATİK İNGİLİZCE ÖĞRENME FIRSATI
 
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti ile Özel Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürlüğü arasında yapılan işbirliğiyle cemiyet üyesi meslektaşlarımıza pratik İngilizce eğitimi fırsatı sağlandı.
 
Ücretsiz dört saat Pratik İngilizce eğitiminden yararlanmak isteyen üyelerimizin isimlerini, 17 Haziran 2015 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com adresine bildirmeleri gerekmektedir.
 
İngilizce Eğitim programı Balıkesir ve Edremit'te gerçekleşecek.
 
Özel Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürlüğü, derslere devam etmek isteyen üyelerimiz ile birinci derecede yakınlarına ayrıca yüzde 40 oranında indirim uygulayacaktır.
 
Yönetim Kurulu üyemiz K. Ceren Yıldırım, Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu  kurucusu Barış Çimender'e, işbirliği için teşekkür etti. 
 
Cemiyetimiz adına söz konusu çalışmayı yürüten yönetim kurulu üyelerimiz K. Ceren Yıldırım ile Bekir Terzioğlu'na teşekkür ederiz. 
 
Üyelerimize önemle duyurulur. 
 
15 Haziran 2015 
 
Devrim DERİN
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri

Kayıt : 14.06.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !