Büyükşehir'e otopark teşekkürü

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un, Cemiyetimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği gecede verdiği ücretsiz otopark müjdesi hayata geçti. Uygulamadan il genelindeki gazeteciler yararlanabilecek. Gazeteciler Cemiyeti, medya mensuplarına desteği için başkan Uğur'a teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi, Sarı Basın Kartı sahibi gazetecilerin gün içinde belediyeye ait otoparklardan 5 saat süre ile ücretsiz yararlanmasına karar verdi.
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, gazetecilerin haberlere gidiş gelişlerinde kullandıkları hizmet araçlarını ücret ödemeden şehir içerisinde geçici olarak park edebileceklerini açıkladı.
Geçtiğimiz günlerde belediyeden cemiyet olarak böyle bir talepte bulunduklarını ifade eden Demir, "Muhabir arkadaşlar gün içinde çeşitli kurum ve kuruluşları haber amaçlı ziyaret ediyor. Basın mensupları araçlarını park edecek yer bulamıyor veya sürekli ücret ödemek zorunda kalıyorlardı. Belediyenin aldığı bu karar doğrultusunda artık otoparklardan ücretsiz yararlanabilecekler. Tüm basın camiasına hayırlı olsun. Ayrıca, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti olarak meslektaşlarımızın görevlerini gönül rahatlığı ile yapabilmeleri için Büyükşehir Belediyemize ve bize tanıdığı bu hak için Başkanımız Ahmet Edip Uğur'a teşekkür ediyoruz" dedi.

Kayıt : 18.04.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !