Büyükşehir'den otopark müjdesi

BGC, meslektaşlarının bir beklentisinin daha karşılanmasına öncülük etti. Cemiyet yönetiminin, 24 Temmuz 2014'te, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'a yaptığı ziyarette gündeme taşıdığı otopark sorunu çözüme kavuştu. Uğur, müjdeyi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenle- diğimiz "Gazeteciler Gecesi"nde verdi.

GAZETECİLERE ÜCRETSİZ OTOPARK
 
BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC), meslektaşlarının bir beklentisinin daha karşılanmasına öncülük etti. Cemiyet yönetiminin, 24 Temmuz 2014'te, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'a yaptığı ziyarette gündeme taşıdığı otopark sorunu çözüme kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, müjdeyi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediğimiz "Gazeteciler Gecesi"nde verdi. 
 
BAŞKAN UĞUR'DAN GAZETECİLERE 10 OCAK HEDİYESİ
 
BGC Başkanı Ramazan Demir’den sonra söz alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da gazetecilerin toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu söyledi.
Gazetecilere 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü kapsamında birde müjde veren Uğur “Önümüzdeki günlerde meclisimizde Balıkesir ilinde görev yapan gazetecilerin otoparklarımızdan ücretsiz faydalanabilmesi için karar çıkartmayı düşünüyoruz. Bu da Büyükşehir Belediyesi’nin gazetecilere 10 Ocak hediyesidir” dedi.
 
 
YEREL GAZETELERE BİRLEŞİN ÇAĞRISI
Balıkesir Basın İlan Kurumu’nun yerel gazetelerin kalitelerini yükseltmeleri için başladığı çalışma hakkında da bilgi veren Uğur “Balıkesir’de çok sayıda yerel gazetemiz bulunuyor. Bu gazetelerimizin standartlarını yükseltmesi ve daha kaliteli hale gelmesi için Basın İlan Kurumumuzun bir çalışması var. Gazetelerin 2’şer 3’er gazete bir araya gelerek daha güçlü ve daha kaliteli gazeteler çıkartması için bir çalışma yürütüyor. Bu çalışma ile Balıkesir’deki yerel basının daha güçlü ve daha kaliteli yayınlar yapan gazeteler haline geleceğini düşünüyoruz. Artık dönem güçleri bileştirme dönemi” dedi.
 
 
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Balıkesir’de çekilen bir fotoğrafı hediye ettiler.

Kayıt : 12.01.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !