Lütfen not ediniz!

10 Ocak Cumartesi günü kimseye randevu vermeyin. Çünkü "Gazeteciler Gecesi"nde buluşuyoruz. Bandırma-dan Ayvalık'a, Erdek'ten Bigadiç'e, Dursunbey'den Gönen'e kadar ilimizin her noktasında 365 gün 7/24 haber peşinde koşan meslektaşlarımı-zın bir araya geleceği 10 Ocak, aynı zamanda Balıkesir Basının "daya nışma günü" olacak.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Balıkesir’de görev yapan gazeteciler 10 Ocak Cumartesi akşamı Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’nin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte düzenlediği Gazeteciler Gecesi’nde bir araya geliyor. 
 
Balkonuk Aktivite Merkezi’ndeki "Gazeteciler Gecesi"nde 19.30’da başlayacak gecede ilimizin dört yanında görev yapan gazeteciler bir araya gelerek hem "Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlayacak hem de stres atacak. 
 
BGC Başkanı Ramazan Demir ile Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur'un ev sahipliğini üstlendiği "Gazeteciler Gecesi"ne ilimizin iş, siyaset, bürokrat dünyası ile  sivil toplum kuruluşları temsilcileri de  davet edildi.
 
Balıkesir gazetecilerini ilçe belediye başkanlarııyla da buluşturacak yemek, Balıkesir Basını'ndaki dayanışmayı perçinleyecek.
 
BGC 2. Başkanı Bekir Terzioğlu ile yönetim kurulu üyesi K. Ceren Hereser, Edremit'te belediye başkanı Kamil Saka'yı ziyaret ederek "Gazeteciler Gecesi"ne davet etti. 

Kayıt : 08.01.2015

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !