GEÇMİŞ OLSUN BAŞKAN

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir, yaşadığı bir sağlık sorunu nedeniyle operasyon geçirdi. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'ndeki tedavilerinin ardından Balıkesir'e dönen Başkan Demir'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Ramazan Demir, akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle bir operasyon geçirdi. Başkan Demir'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 
Cemiyet başkanımız Ramazan Demir, geçirdiği bir gripal enfeksyin sonrası 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tetkik amacıyla bir süre müşahade altında kalmıştı. 
Demir, akciğerinde  tespit edilen kitle nedeniyle Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'ne gönderildi.  
Burada, akciger rahatsızlığı nedeniyle başarılı bir operasyon geçiren Ramazan Demir'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 
İbni Sina Hastanesi'ndeki ameliyatın ardından yaklaşık 15 gün kontrol altında bulundurulduktan sonra taburcu olan Demir, Balıkesir'e dönerek evinde istirahata çekildi.
Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Kayıt : 29.03.2014

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !