RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MİLLİ ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği ve yardımlaşma duygusunun ön plana çıktığı bir bayramı daha hep birlikte kutluyoruz. Bu bayramda gazeteciler olarak bizler bu bayramı da, bayramı kutlayamayan meslektaşlarımızı hatırlayarak idrak ediyor, onlara dikkat çekmek istiyoruz.

Öyle ki, Türkiye Gazeteciler Sendikası verilerine göre hapishanelerde hâlâ 63 gazeteci var ve 120'den fazla gazeteci tutuksuz yargılandıkları davalarda hapse çarptırılabilir.
 
Tam bir yıl önce Suriye'de görev yaparken bir çatışmanın ortasında kalan ve o günden beri kayıp olan meslektaşımız Beşar Fehmi Kadumi'yi de unutmuş değiliz.
 
Gelecekte her gazetecinin özgürce mesleğini icra edebileceği bayramlar yaşama temennisiyle, bayramınızı içten dileklerimizle kutluyoruz.
 
BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ YÖNETİM KURULU
Ramazan DEMİR, Coşkun YAMAN, Ümit BABACAN, Devrim DERİN, Tuğba Sıdıka Berber KARAMAN, Mahmut ACARÖZ, Ceren K. HERESER, Bekir TERZİOĞLU, Ramazan KARACA..

Kayıt : 08.08.2013

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !