BGC YÖNETİMİ EMNİYET'TE

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC), güven tazeleyen yönetimiyle ilk ziyaretlerini protokole gerçekleştirdi. Vali Ahmet Turhan, İl Genel Meclisi Başkanı Ramazan Bahçavan ile Emniyet Müdürü Halil Karataş'la buluşan cemiyet yöneticileri, yeni dönem hedeflerini paylaştı.Basın-kamu ilişkileri ele alındı.

 

BGC yönetimi,  Emniyet Müdürü Halil Karataş'ı makamında ziyaret etti. Orta kulak rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi için izin kullanan Karataş'a geçmiş olsun dileğinde bulunan Demir, polis teşkilatının 168. yılını kutladı.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin bu yılın aralık ayında 53. yaşını kutlayacağını ifade eden Demir, "Biz, cemiyet olarak büyükşehire adımımızı 6 yıl önce attık. Marmara Adası'ndan Ayvalık'a, Dursunbey'den Sındırgı'ya kadar gerçekten gazetecilik mesleğini yapan bütün arkadaşlarımızı tek çatı altında topladık. Balıkesir tek amaç doğrultusunda bütünleştiğinde zenginliklerini daha ön plana çıkarabilecek. Bu konuda herkese görev düşüyor. Zaman zaman haber alma konusunda arkadaşlarımız sıkıntılarla karşılaşsa da sağladığınız bilgi akışı için teşekkür ederiz. Her meslek dalında olduğu gibi bizim içimizde de mesleğini layıkıyla yapmayan kişiler var. İyi ile kötü, güzel ile çirkinin ayırt edilmesini istiyoruz. Böyle bir davranış biçimi hem ülkemiz hem de ilimiz adında hayırlı olacaktır." dedi. 

EMNİYETİN KAPISI BASINA HER ZAMAN AÇIK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Karataş ise Balıkesir'de görevdeki 8. ayını doldurduğunu söyledi. Başbakan Erdoğan ve bazı bakanların Balıkesir ziyaretleri nedeniyle yoğunluk yaşandığını belirten Karataş, "Kapımız her zaman sizlere açık. Balıkesir güzel bir şehrimiz. Burada doğan ve yaşayanlar torpilli insanlar. Yeni yönetiminizi tebrik ediyorum, başarılar diliyorum." diye konuştu. 

Kayıt : 12.04.2013

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !