BGC'DEN KONAK TEŞEKKÜRÜ

BGC Başkanı Demir, Cemiyetinin yeni dönemdeki projeleri hakkında bilgiler aktardığı ziyerette, Vali Ahmet Turhan'a, tarihi Paşa Konağı'nın "Basın Müzesi ve Medya Merkezi"ne dönüş- türülmesi amacıyla Cemiyet'e tahsis edilmesindeki katkıları nedeniyle Balıkesir Basın camianın şükranlarını iletti.

 

BALIKESİR yanında ilçelerdeki yerel ve yaygın basın-yayın kuruluşlarının sahip, yönetici, çalışan ve temsilcilerini çatısı altında bulunduran ilin en eski meslek örgütleri arasındaki Gazeteciler Cemiyeti'nin güven tazeleyen yeni yönetimi, yeni dönemdeki çalışmalarının startını protokol ziyaretleriyle verdi.

Cemiyet Başkanı Ramazan Demir, Başkan Vekili Coşkun Yaman, 2. Başkan Ümit Babacan, Genel Sekreter Devrim Derin, Mali Sekreter Mahmut Acaröz ile Kezban Ceren Yıldırım ve Ramazan Karaca'dan oluşan yönetimin ziyaretlerine Disiplin ve Denetleme Kurulu üyelerinden bazıları yanında ilimizdeki yerel ve yaygın medya temsilcileri de eşlik etti.

BGC yönetiminin çalışmaları hakkında bilgiler aktardığı Balıkesir Valisi Ahmet Turhan'ı ziyaretinde önemli konular ele alınarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

VALİLİĞE PAŞA KONAĞI TEŞEKKÜRÜ

BGC Başkanı Demir, Cemiyetinin yeni dönemdeki projeleri hakkında da bilgiler aktardığı ziyerette, Vali Ahmet Turhan'a, tarihi Paşa Konağı'nın "Basın Müzesi ve Medya Merkezi"ne dönüştürülmesi amacıyla Cemiyet'e tahsis edilmesindeki katkıları nedeniyle Balıkesir Basın camianın şükranlarını iletti. Demir, sözkonusu tarihi konağı gerçekleştirecekleri projeyle Balıkesir'in cazibe merkezine dönüştürmeyi amaçladıklarını ifade etti.

Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, daha sonra, Balıkesir İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Ramazan Bahçavan ile İl Emniyet Müdürü Halil Karataş'ı ziyaret etti. İGM Başkanı Bahçavan'a, Paşa Konağı'nın tahsisi ile ilgili İGM'nin gösterdiği duyarlılığa teşekkür eden Cemiyet yönetimi, Emniyet Müdürü Karataş'ı ziyaretinde ise, Emniyet Teşkilatı'nın 168.yıl gururunu paylaştı. 

 

Kayıt : 12.04.2013

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !