KONGREMİZ 9 MARTTA

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) olağan genel kurulu Cumartesi günü Otel Basri'de gerçekleştirilecek. Mesleki konuların gündeme taşınması beklenen genel kurula, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Türkiye Gazeteciler Federasyonu genel başkanı Atilla Sertel'in de katılması bekleniyor.

 

Balıkesir'in en eski meslek örgütleri arasındaki Gazeteciler Cemiyeti'nin genel kurulu Cumartesi günü yapılacak.

BALIKESİR Gazeteciler Cemiyeti (BGC) olağan genel kurulu Cumartesi günü Otel Basri'de gerçekleştirilecek.

Mesleki konuların gündeme taşınması beklenen genel kurula, Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) genel başkanı Atilla Sertel, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Vakfı genel başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu Spor Gazeteciler Derneği (ASGD) genel başkanı İbrahim Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.

Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, milletvekilleri, belediye başkanı ve ildeki sivil toplum kuruluşları başkanlarının da davet edildiği Gazeteciler Cemiyeti'nin genel kurulu saat 13.30'da başlayacak.

Balıkesir'in en eski meslek örgütleri arasındaki Gazeteciler Cemiyeti'nin, merkez yanındaki ilçelerde görev yapan yerel ve yaygın basın temsilcilerinden oluşan  200'ün üzerinde üyesi bulunuyor. 

TGF'nin kurucu üyesi olan ve yönetiminde temsil edilen Gazeteciler Cemiyeti'nin genel kurulunda yeni dönemin yönetimi seçilecek. Kongrede, ilde son birkaç ayda bazı isimlerce  kırgınlık, küskünlük sonucu kuruluşu yapılan derneklerin de kendilerini fesih ederek Cemiyet bünyesine katılacaklarını duyurması bekleniyor.

Kayıt : 07.03.2013

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !