EKREM BALIBEK ANILDI

YENİ HABER gazetesi, 46. yılını anlamlı bir etkinlikle kutladı. Gazetenin kurucusu olan Balıkesir ve ülke basınının duayen ismi, Cemiyetimizin eski başkanı merhum Ekrem Balıbek'in de rahmetle anıldığı etkinlikte, anısına düzenlenen ‘Ekrem Balıbek Köşe Yazısı Yarışması’ ödül töreni gerçekleştirildi.

 

YENİ HABER gazetesi, kuruluşunun 46. yılını anlamlı bir etkinlikle kutladı. Gazetenin kurucusu olan Balıkesir ve ülke basınının duayen ismi, merhum Ekrem Balıbek'in de rahmetle anıldığı etkinlikte, anısına düzenlenen ‘Ekrem Balıbek Köşe Yazısı Yarışması’ ödül töreni gerçekleştirildi.

Yarışmada birinciliği kazanan Susurluk Kardeş Gazetesi'nden Ramazan Topraktepe’ye ödülünü Yeni Haber’in sahibi A.Esen Balıbek ile kardeşi Esra Tuğcu birlikte verdi.

Yeni Haber’in 46. yılında gazetenin kurucusu merhum Ekrem Balıbek adına düzenlenen "Ekrem Balıbek Köşe Yazısı Yarışması" ödül töreni ve basının dünü, bugünü ve geleceği üzerine görüşlerin dile getirildiği panel Otel Basri’de yapıldı.

Vali Yardımcısı Kemal Özgün, Belediye Başkanı İsmail Ok, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Tahsin Şahin, siyasi partiler ile iş ve basın dünyasının temsilcilerinin katıldığı törende konuşan Yeni Haber Gazetesi sahibi A. Esen Balıbek, medyada etik değerlere dikkat çekti.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Avrupa Fair Play Birşliği 2. Başkanı Gazeteci Yazar Erdoğan Arıpınar ve Milliyet Gazetesi spor yazarı Atilla Gökçe'nin konuşmacı olarak yer aldığı panelde ise,  Türk Basını üzerine görüşler dile getirildi.

Panelin ardından, merhum Ekrem Balıbek adına düzenlenen "Köşe Yazısı Yarışması"nda birinciliği kazanan Ramazan Topraktepe ile özendirme ödülüne layık bulunan Ömer Faruk Yüksel’e ödül ve plaketlerini Yeni Haber Gazetesi sahibi A.Esen Balıbek ve kardeşi Esra Tuğcu verdi. 

Kayıt : 19.01.2013

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2023 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !