BAŞKANIMIZ TGF GENEL SAYMANI

Cemiyet Başkanımız Ramazan Demir, Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Mali Saymanlık görevini yeniden üstlendi. Demir, yerel medyanın sorunlarının çözümü noktasında önemli misyon üstlenen TGF yönetiminde Balıkesir medyasını temsil etmenin gururunu taşıdığını söyledi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 7. Olağan Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.

TGF’nin Ankara’daki Genel Merkezi’nde bir araya gelerek ilk toplantısını yapan yönetim kurulu üyeleri; Genel Başkanlığa Atilla Sertel (İzmir), Genel Başkan Vekilliğine Yılmaz Karaca (Eskişehir), Genel Başkan Yardımcılıklarına Mehmet Ali Dim (Alanya), Lütfü Karakaş (Edirne), Veli Altınkaya (Kayseri), Recep Aydın (Ordu), Genel Sekreterliğe Merih Ak (İzmir), Genel Sekreter Yardımcılığına Sezai Matur (Sakarya), Genel Mali Sekreterliğe Ramazan Demir’i (Balıkesir) oybirliğiyle seçerek görev dağılımı yaptı. Ahmet Ünal  (Mersin) ve Mehmet Veysi İpek (Diyarbakır) de yönetim kurulu üyesi olarak görev aldılar.
 
Kurulların kendi aralarında yaptığı seçimlerde de Onur Kurulu Başkanlığı’na Ahmet Abdullahoğlu, yazmanlığa da Rıdvan Kaya seçildi. Denetleme Kurulu Başkanlığı’na da Gökhan Erkmen getirildi.
 
Bilindiği gibi üye cemiyetleri arasında Azarbaycan ve KKTC'nin de bulunduğu TGF'nin kurucu cemiyetlerinden biri durumundaki Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, tarihinde ilk kez iki dönem üst üste yönetimde temsil ediliyor. 
 

Kayıt : 05.10.2012

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !