VALİ ARSLAN'A ONUR ÜYELİĞİ

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, Vali Yılmaz Arslan'a 'Onur Üyeliği Beratı' verdi. Başkanımız Ramazan Demir, Vali Arslan'a; İlimizdeki görevi süresince yaptığı başarılı ve bölgemize artı değerler katan hizmetleri yanında; meslektaşlarımıza rahat çalışma koşulları yaratılmasına imkan sağlayan yaklaşımı nedeniyle Balıkesir Basını adına teşekkür etti.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti, ilimizde iz bırakan çalışmalara imza atan Vali Yılmaz Arslan'a 'Onur Üyeliği Beratı' verdi. 

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Batman’a atanan Vali Yılmaz Arslan’ı veda yemeğinde konuk etti.
 
Pamukçu Akpınar Tesisleri’ndeki yemeğe Cemiyet Başkanı Ramazan Demir, yerel ve yaygın basın temsilcileri katıldı. 
 
Yemekte konuşan Cemiyet Başkanı Demir, “Valimiz Yılmaz Arslan, basın, halk ve kamu idarecilere ile müthiş bir uyum sağlayarak başarılı çalışmalara imza attı. Biz gazeteciler olarak günün her saati kendisine ulaşabildiğimiz Valimiz Yılmaz Arslan’ın Balıkesir’den ayrılacak olmasına üzülüyoruz. Ancak kendisinin önce Batman’da ardından diğer görevlerinde başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz”dedi. 
 
Balıkesir’de ilk valiliğini yaptığını hatırlatan Arslan duygularını şöyle dile getirdi:
“Balıkesir’in bende yeri çok ayrı. Balıkesir’de genç bir vali olarak göreve başlarken dezavantajlarım vardı. Başta halkımızla olmak üzere yerle basın ve idarecilerimizle yakaladığımız uyum ile Balıkesir’de güzel çalışmalara imza attık.
 
Balıkesir’de göreve başlarken yapmayı planladığım işlerin tamamını gerçekleştirdim. Balıkesir’de ve meslek hayatı boyunca görev yaptığım diğer illerde hiçbir zaman yaptığımız çalışmalar için Ankara ile para sıkıntısı yaşamadım. Balıkesir’in yeri bende çok ayrı. Balıkesir’de bir evlat sahibi oldum. Artık bizim ailemizde de Balıkesirli birisi var” 
 
 
Arslan, kendisine Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti 'Onur Üyeliği Beratı’nı takdim eden Cemiyet Başkanı Ramazan Demir’e teşekkür ederek “Artık bende sizin üyenizim. Batman’da sıkıntı yapan gazeteci olursa bu belgeyi göstereceğim”dedi.
 
 
Vali Yılmaz Arslan, Pamukçu Akpınar Tesisler'indeki yemeğin ardından kentte görev yapan yerel ve yaygın medyanın sahip, temsilci ve muhabirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. 
 
 
Gazeteci Didem - Ömer Kantarlıoğlu çiftinin biricik oğulları Bora'nın kendisine hediye ettiği kalem seti karşısında duygulanan Vali Yılmaz Arslan, "Fenerbahçeli birinden böyle bir hediye almak çok güzel. Batman'daki ilk imzamı bu kalemle atacağım" dedi. 

Kayıt : 12.08.2012

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !