ALBAY BGC'YE VEDA ETTİ

İl Jandarma Komutanlığı görevini yaklaşık iki yıldır sürdüren Kurmay Albay Gürcan Sercan, Cemiyetimize veda ziyaretinde bulundu. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Sercan'a Balıkesir'de görev yaptığı süre içinde yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarı diledi.

BALIKESİR İl Jandarma Komutanlığı görevini yaklaşık iki yıldır sürdüren Kurmay Albay Gürcan Sercan, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Cemiyet Başkanı Ramazan Demir ve gazetecilerle vedalaşan Kurmay Albay Sercan, Balıkesir'deki görev süresi içerisinde basın mensuplarıyla karşılıklı güven ve samimiyete dayalı diyalog içinde olduklarını söyledi.

Albay Sercan, "Balıkesir'deki görev sürem içinde Valimiz Yılmaz Arslan olmak üzere Emniyet Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarla sürekli işbirliği içinde olduk. Balıkesir'de var olan huzur ve güvenin bozulmaması için ben arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik. Çalışmalarımız esnasında siz basın mensuplarından da oldukça destek gördük. Sizlere ve tüm Balıkesirlilere bize verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir ise, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan'a Balıkesir'de görev yaptığı süre içinde  yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarı diledi. Cemiyet 2. Başkanı Coşkun Yaman, yönetim kurulu üyeleri Atilla Kaya, Ertan Filizel'in de hazır bulunduğu ziyarette, BGC'nin AB projesi kapsamında Portekiz'e gidecek Balıkesirli gazetecilerin konusu da ele alındı.

Kurmay Albay Sercan, Portekiz'in başkenti Lizbon'daki yeni görevine başlamak üzere dün Balıkesir'den ayrıldı. Sercan, Lizbon'da Askeri Ateşe olarak görev yapacak.

Kayıt : 20.07.2012

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !