ASGD'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ANADOLU Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Balıkesir Şubesi başkanlığına Atilla Kaya getirildi. ASGD’nin kuruluşunda önemli bir işlev üstlenen ve sonrasındaki süreçteki çalışmalarda da aktif rol alan ASGD Balıkesir Şubesi’nde yeniden görev dağılımı gerçekleştirildi. Cemiyet Mali Saymanımız Atilla Kaya, spor gazetecilerinin yeni başkanı oldu. Yeni yönetimde şu isimler görev aldı.

Spor gazetecilerine yeni başkan

Balıkesir ASGD Şubesi’nde yeniden yapılanmaya gidildi. Atilla Kaya Şube Başkanlığı’na seçildi.

ASGD’nin kuruluşunda önemli bir işlev üstlenen ve sonrasındaki süreçteki çalışmalarda da aktif rol alan ASGD Balıkesir Şubesi’nde yeniden görev dağılımı gerçekleştirildi.
ASGD Genel Başkanı İbrahim Erdoğan ile Genel Başkan Vekili Yılmaz Karaca'nın da hazır bulunduğu Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'ndeki toplantıda, çeşitli konular ele alındı, yeni dönemdeki çalışma programı değerlendirdildi.
Daha sonra, ASGD yönetim kurulu’nun yaptığı toplantı sonucu Atilla Kaya Şube Başkanlığı’nı üstlenirken, Mahmut Acaröz Başkan Yardımcılığına, Ramazan Karaca Genel Sekreterliğe, Ramazan Demir de Mali Saymanlığa seçildi. Doğan Alpaslan da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.
Görevlendirme sonrası bir açıklama yapan Atilla Kaya, “Ülke çapında geniş bir örgütlenme çalışması gerçekleştiren ASGD’nin çok önemli bir ayağını da Balıkesir Şubesi oluşturuyor. Bunun bilincindeyiz ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla birlikte yeni bir sayfa açıyoruz. ASGD’yi Balıkesir’de yeniden aktif ve etkin bir konuma getirmek amacındayız. Tabii ki Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte koordineli bir faaliyet süreci hedefliyoruz. Bunun için de çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Tüm meslektaşlarımızın da desteğini bekliyoruz” dedi
 
 

Kayıt : 20.07.2012

BALIKESİR GAZETECİLER CEMİYETİ
BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesi / Karesi Mh. Kaya Sk. No: 8 - BALIKESİR elektronik posta adresimiz: balikesirgazetecilercemiyeti@gmail.com
Tel : 0266 239 20 10    Gsm : 0531 851 10 10    Fax : 0266 239 20 10
Copyright © 2024 bgc.balikesir.gen.tr - Her Hakkı Saklıdır !